Kuchyňské linky a jídelny Rossi marek Brno

Kuchyňské linky a jídelny Rossi marek Brno

Linky do kuchyněNedílnou součásti a mnohdy srdcem domu bývá kuchyně. Do malé i velké kuchyně s jídelnou vám vyrobíme na míru vestavěné skříňky s pracovní deskou a vestavěnými spotřebiči. Spolupracujeme s architektonickým atelierem a tak je naše praxe ve výrobě designových kuchyní, kuchyňských interiérů, interiérů jídelen na profesionální úrovni.
Na časté přání našich klientů pracujeme při výrobě kuchyní s laminem, v kombinaci se značkovými vestavěnými spotřebiči.
U kuchyňských linek využíváme nejmodernějších programů do interiéru skříněk v kuchyňské lince. Zásuvky na příbory s automatickým dorazem, moderní madla, nejmodernější zavírací mechanismy a výklopy. Důmyslná vnitřní dispozice dává možnost velkolepé kuchyně i do malých prostor. Ze zkušenosti víme, jaké potřeby klienti mívají a tak Vám rádi při výběru ve všem poradíme.

Při tvorbě kuchyní spolupracujeme i s interiérovým architektem pro uspokojení požadavků i těch nejnáročnějších klientů při tvorbě designové kuchyně a třeba i jídelny.
Na návrhy standardní využíváme vlastní kreativní kapacity.


Při vybavování kuchyně je třeba myslet na životnost jak materiálu, ze kterého je nábytek, tak i na životnost vestavěných spotřebičů. Proto zajišťujeme elektrospotřebiče značkové se zárukou.
Pro elektrospotřebiče používáme již odzkoušené systémy vestavby. Pro myčky máme speciální pojezd na otvírání, pro kuchyňské dřezy několik variant vestavby do kuchyňské desky.
Kvalitní elegantní vodovodní baterie pak dokreslují celkový dojem a funkčnost celého prostoru v kuchyni.

Pro realizaci přestavby kuchyně v rámci přestavby bytového jádra v panelovém domě máme pro klienty komplexní řešení. Zajistíme od samotné rekonstrukce jádra v paneláku, přes návrhy nového interiéru, až po novou kuchyň, koupelnu a toaletu včetně všech spotřebičů a doplňků i s úklidem. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně kuchyňského nábytku, neváhejte nás kontaktovat.

Jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon
Rychlý kontaktní formulář