Ložnice a dětské pokoje Rossi Brno

Ložnice a dětské pokoje Rossi Brno

Dětské a studentské pokojeLožnice a její vybavení jsou nedílnou součástí života každého člověka. Volba nábytku do ložnice by se neměla podceňovat. Postel musí být perfektní útočiště pro unavené tělo každý večer, když do ní uléháme a šatní skříně zase pevným partnerem pro ukládání oblečení. Pro interiér vaší ložnice ve většině případů volíme plně individuální přístup abychom uspokojili vaše přání.
Mezi ložnice a jejich vybavení zahrnujeme také vybavení dětských pokojíků a ložniček. Vyrobíme pro vás dětskou postýlku, pokoj pro školáka s praconím psacím
stolem, či designový pokoj pro vaši náctiletou ratolest.
V dětských pokojích jsou velmi oblíbená řešení s dvoupatrovými postelemi, palandy se skluzavkami, žebříčky a ideálně jsou doplněné šikovným prostorem pro uskladnění
hraček.
Studentské pokoje bývají ukázkou vysokých nároků na prostor a soukromí. Prostor určený jak pro studium, tak pro zábavu a odpočinek by měl vždy odrážet individualitu jeho obyvatele a tak vždy zakázky pilně konzultujeme jak s rodiči, tak se studenty. Ložnice je velmi soukromé místo každého člověka kde tráví téměř poloviční část dne.
Vybavení ložnice nábytkem tak aby byl součástí interiéru a vytvářel harmonické prostředí s pocitem bezpečí je naší prací a vaším splněným snem o klidném spánku.


Součástí ložnic a dětských pokojů bývají také nábytkové kusy jako komody, prádelníky, noční stolky, vestavěné skříně, stolečky. Nabízíme navržení kompletní ložnice, či dětského pokoje
v souladu s vaším přáním na finanční náročnost a ve zpracování, které bude esteticky hodnotné. Pro ty větší nabízíme stoly k počítači a proty největší potom dvoumístná lůžka do ložnice, postele s nebesy a vestavěné ložnice.
Jako doplňkový sortiment nabízíme zprostředkování matrací, vestavěných spotřebičů, televizí a dalších doplňků do interiéru od fotografií na zeď až po kliku u dveří.

Jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon
Rychlý kontaktní formulář