Předsíně a obývací pokoje Rossi Marek Brno

Předsíně a obývací pokoje Rossi Marek Brno

Předsíně, haly a obývací pokoje


Při vstupu do každého domu je běžně očekáván botník, věšák na kabáty a případně stolička. My Vám nabízíme takto minimalistického provedení předsíně s nižším rozpočtem, tak i kompletně na  míru vyrobená předsíňová řešení z ušlechtilých materiálů i solitérní designové kusy.

Je jen na Vás jak chcete aby vaše předsíň působila na příchozí hosty. Zpracování stěn do předsíně, botníků a dalšího nábytku do vstupních prostor je stejně jako u ostatní naší práce, velice kvalitní. Při výběru materiálů klademe silný důraz na soulad s celým domem. Ve chvíli, kdy pro klienta navrhujeme jen jednu místnost do již hotového domu, pak se vždy snažíme udržet celkovou harmonii domu. Tam kde je třeba umístit i úložné prostory, jako například ve starších domech, v panelových domech a činžácích, tam doporučujeme vestavěné skříně až do stropu. Využití celé stěny dává prostor kromě skříní i věšáku na oblečení, polici na klobouky.

Mnoho moderních domů má předsíň téměř propojenou s obývacím pokojem. V bytech typu open space, kde se jedná většinou o designové byty, je předsíň v přímém vztahu s obytným prostorem a tak je velmi důležité, aby vypovídala o svém majiteli a jeho vkusu stejně jako další části bytu a vybavení. Stěny a nábytek do obývacích pokojů bývá velmi různorodý. Nároky klientů se různí a tak jdeme opět cestou individuálního řešení.

Jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon
Rychlý kontaktní formulář