Vestavěné skříně na míru - Rossi Marek

Skříně na míruPro optimální řešení úložných prostor je mnohdy dobrým řešením vestavěná skříň, která poskytuje dostatek prostoru.
Našim klientům nabízíme kvalitní vestavěné skříně na míru do každého interiéru, od malých bytů, až po velké haly.
Vestavěné skříně považujeme za jeden z našich dominantních produktů a tak nic nenecháváme náhodě a skříně od nás jsou včetně vnitřního vybavení.
Vzhledem k moderním trendům nabízíme velkou řadu vzorů materiálů, možností vnitřních dispozic a velikostí tak, aby poskytovala dostatečný komfort svým majitelům.

Klademe důraz na kvalitu zpracování každého kusu, vše je ruční výroba našich stolařů.
U vestavěných skříní si můžete zvolit z celé řady materiálů, povrchových úprav, doplňků.
Do moderních interiérů se v posledních letech vestavěným skříním zalíbilo a patří mezi náš nejčastější sortiment.

Nábytek vyrábíme dle přání a požadavků klienta z lamina, kombinací více materiálů. Vestavěná skříň umožňuje perfektní využití prostoru kdekoliv, kde je ho třeba.

Mezi oblíbená řešení patří vestavěné skříně se zrcadlem do ložnic, jednoduchá vestavěná řešení do jinak těžko využitelných prostor, velmi oblíbené jsou šatnové vestavěné skříně.

U takových šatníků je potom celá řada příslušenství od tyčí na ramínka, až po police na klobouky a botník.

Vestavěné skříně vyrábíme s posuvnými dveřmi na kolejnicích standardně, samozřejmě je ale možné se dohodnout na jiném řešení. Hlavní výhodou vestavěného nábytku je naprosté využití každého centimetru, který potřebujete. Úložných prostor není nikdy dost ať už máte malý pokojík, nebo velkolepé sídlo.
Mít přehledný šatník s robustní konstrukcí, krásnou vestavěnou skříň na chodbě, vestavěné skříňky v koupelně, v kuchyni.
Pořiďte si stabilní skříň s dlouhou životností vestavěnou do vašeho interiéru na míru.

Jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Váš telefon
Rychlý kontaktní formulář